peníze

Aplikace pro školky zjednoduší agendu i komunikaci s mateřskými školami

Využívání aplikací k řízení byznysu není žádnou novinkou. Ovšem využívání aplikace pro školky v mateřských školách, jeslích i dětských skupinách je skutečným průlomem. K čemu školka v mobilu slouží, jaké jsou některé z jejích funkcí a proč se bez ní žádná mateřinka neobejde?

více v článku...

Aplikace pro školky aneb vítejte v budoucnosti

Aplikace pro školky je nástroj, který ocení všichni, kdo jsou nějak propojeni s mateřskou školou. Ředitelé budou mít díky tomu snazší papírování, protože veškeré dokumenty se budou nacházet v aplikaci, roztříděné do kategorií a vždy po ruce. Učitelé budou mít přístup k online omluvenkám i důležitým zdravotním informacím o dětech a rodiče budou díky aplikace ve spojení se školkou kdykoliv.

Správa mateřských škol může být méně časově i psychicky náročná

Jak jsme již naznačili, aplikace pro mateřské školy uleví vedení mateřinek, protože zjednoduší agendu. Správa mateřských škol tak bude časově méně náročná a více organizovaná. V rámci aplikace pro mateřské školy budou všechny školní dokumenty rozděleny do jednotlivých kategorií, a inovací pro docházkový systém pro školky bude i elektronická docházka.

Informační systém pro mateřské školy je maximálně zabezpečen

Tím však výčet funkcí ani zdaleka nekončí. Informační systém pro mateřské školy obsahuje také virtuální nástěnku, na kterou lze umisťovat fotografie a videa ze školních akcí, ale vše samozřejmě za přísného dodržování GDPR. Přístup do aplikace budou mít jen rodiče a vedení a vše navíc bude maximálně zabezpečené. Ochrana osobních údajů je totiž na prvním místě.

Díky aplikaci pro školky mohou i instituce zaměřené na předškolní vzdělávání využívat moderní technologie k usnadnění a zefektivnění práce i komunikace s rodiči. Školka v mobilu se snadno ovládá a každý ji rychle přijde na chuť.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat